Možnosti přepravy:

Osobní odběr -  možnost osobního vyzvednutí zboží na naší kamenné prodejně v Jeseníku na ulici Boženy Němcové 922, 790 01 Jeseník. Osobní odběr je ZDARMA.

Česká pošta Normální balík - přeprava zásilky českou poštou. Doručení zásilky očekávejte do 3 pracovních dnů po jejím odeslání na Vámi udané adrese. Pokud Vás řidič na adrese nezastihne, nechá v poštovní schránce oznámení o nedoručení zásilky. Zásilku si je pak možno vyzvednout na Váši spádové poště. Hmotnost balíku je zde omezena na maximálně 15 kg.

Cena dopravy: 96,- Kč při platbě předem na bankovní účet nebo 125,- Kč při platbě dobírkou /cenu zásilky předáte řidiči přepravní společnosti při převzetí balíku/

PPL - soukromá přepravní společnost specializující se na přepravu balíku na soukromé i firemní adresy. Doručení zásilky očekávejte následující pracovní den po jejím odeslání na Vámi udané adrese. Pokud se jedná o zásilku na soukromou adresu, měl by Vás řidič před doručením balíku telefonicky kontaktovat. V případě nezastižení na udané adrese zanechá oznámení o nedoručení s kontaktem. Hmotnost balíku je zde omezena na maximálne 50 kg.

Cena dopravy: 106,- Kč při platbě předem na bankovní účet nebo 140,- Kč při platbě dobírkou /cenu zásilky předáte řidiči přepravní společnosti při převzetí balíku/

DHL - Cargo vnitrostátní doprava bálíků nad 50 kg a rozměrných zásilek. Jediný možný typ dopravy pro chladničky, pračky, myčky, sušičky, mrazáky, vestavné trouby, televizory od 42" výše, zahradní traktory, sekačky o váze nad 50 kg, štípače o váze nad 50 kg a podobné zboží velkých rozměrů. Doba doručení je zde od 1 do 2 dnů od odeslání z naší pobočky.

Cena dopravy: 400,- Kč při platbě předem na bankovní účet nebo 440,- Kč při platbě dobírkou /cenu zásilky předáte řidiči přepravní společnosti při převzetí balíku/

Objednávka v hodnotě nad 10 000,- Kč má dopravu ZDARMA

Ceny dopravy jsou platné pouze pro rozvoz zboží v rámci České republiky. Pokud máte zájem o doručení zásilky do Slovenské republiky, budete kontaktováni našim pracovníkem a cena dopravy bude upravena dle místa doručení a váhy zásilky.

Doprava zboží nad 50 kg

Pokud váha jednotlivého zboží přesahuje 50 kg budete kontaktováni naším pracovníkem a bude s Vámi sjednána individuální cena přepravy podle váhy zboží a místa kam bude objednávka doručována.

*Ceny dopravy jsou uvedeny s DPH

Upozornění:

V případě převzetí zásilky si prosím zkontrolujte, zdali není obal poškozen. Pokud je nějakým způsobem zdeformován, proražen nebo poškozen, uveďte to prosim jako poznámku ke svému podpisu o převzetí zásilky. Velice to usnadní a urychlí případnou reklamaci poškozené zásilky při přepravě.

Rychlý kontakt

Informace a dotazy

Tel.: +420 778 070 130

Email: info@zelezarstvi-jesenik.cz

Pracovní doba:

Po-Pá:   7.00 - 17.00 h

Sobota: 8.00 - 12.00 h

Nedělě: Zavřeno